• Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Amerika Birleşik Devletleri konumundan Jason
  Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Alice
  Mallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Ben
  Çok iyi bir şirket ve endişelenmenize gerek yok
İlgili kişi : Jack
Telefon numarası : +86 13891776525
Naber : +8613891776525

Endüstriyel Güç Eşanjörü Kondenser için Titanyum Dikişsiz Yuvarlak Boru

Menşe yeri Çin
Marka adı NewFuture
Sertifika ISO9001
Min sipariş miktarı müzakere edildi
Fiyat Negotiated
Teslim süresi 10-20 gün
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 100000kg/ay
Ürün ayrıntıları
Dış çap 2.0-300mm Kalınlık 0.7-10mm
Uzunluk gereğince, gerektiği gibi Biçim 'U' bükülü, Boşluklu, Hidrolik, LSAW, Kazan, Düz Boru, Tüp Bobin, Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare
Uygulamalar petrol için ısı eşanjörleri, kondenserler, buharlaştırıcılar ve boru hatları Titanyum Alaşımlı Boru Türleri Dikişsiz, Kaynaklı, Fabrikasyon Tüp / Boru
Vurgulamak

Titanyum Dikişsiz Yuvarlak Boru

,

Kondenser Dikişsiz Yuvarlak Boru

,

Güç Eşanjörü Titanyum Yuvarlak Boru

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

Endüstriyel/Güç Eşanjörü Kondenser için Titanyum dikişsiz Yuvarlak boru

 

Titanyum alaşımı, yüksek mukavemet, iyi korozyon direnci ve iyi ısı direnci özelliklerine sahiptir.Havacılık, askeri, kimya, elektronik endüstrisi ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve en umut verici yeni yapısal malzemedir.Titanyum levha, titanyum boru, titanyum çubuk, sünger titanyum, titanyum tel, titanyum alaşımlı boru, titanyum alaşımlı levha, titanyum alaşımlı tel ve diğer ürünler sunuyoruz.

 

Titanyum tüp hafifliği ve yüksek mukavemeti ile üstün mekanik özelliklere sahiptir.Borulu ısı eşanjörleri, bobinli eşanjörler, serpantinli ısı eşanjörleri, kondansatörler, buharlaştırıcılar ve taşıma boruları vb. gibi ısı değişim ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır. Birçok nükleer enerji endüstrisi, üniteleri için standart tüpler olarak titanyum tüpleri kullanır.

 

Tip Titanyum alaşımlı boru/boru
teknik Titanyum dikişsiz boru
Standart ASTM B337
Dış çap 2.0-300mm
Kalınlık 0.7-10mm
Uzunluk Maksimum, 15m
Şekil Yuvarlak, kare, altıgen boru/boru
Yüzey Cilalı veya müşterinin ihtiyacına göre
İşleme Sıcak haddeleme, soğuk haddeleme, çekme, ekstrüzyon
Uygulamalar Kabuk ve borulu ısı eşanjörleri, bobin ısı eşanjörleri, serpantin ısı eşanjörleri, kondansatörler, buharlaştırıcılar ve petrol, deniz suyu, kimyasal ürünler vb. için boru hatları gibi ısı değişim ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

Endüstriyel Güç Eşanjörü Kondenser için Titanyum Dikişsiz Yuvarlak Boru 0

 

Kimya endüstrisinde titanyum tüpün uygulanması

 

Ekipman türleri küçük ve tekten büyüğe gelişmiş ve çeşitlenmiştir.Kimya endüstrisinin tahminlerine göre, titanyum tüp ekipmanının mevcut uygulaması, ilk soda külü ve kostik soda endüstrisinden tüm kimya endüstrisine genişledi.Kimya endüstrisinde titanyum tüplerin yıllık tüketimi 1.500 tonu aşacak.1970'lerden ve 1980'lerden sonra, ulusal vakumlu tuz üretimi İşletmeleri, ekipman üretmek için yavaş yavaş titanyum boru metal malzemeleri kullanmaya başladı ve sonuç olarak, ekipmanın korozyonu büyük ölçüde iyileştirildi.

 

Petrol rafinasyonunda titanyum tüp uygulaması

 

Petrol arıtma işlemi sırasında petrol işleme ürünlerindeki ve soğutma suyundaki sülfürler, klorürler ve diğer aşındırıcılar, arıtma ünitesindeki atmosferik ve vakumlu kule üstü yoğuşma ekipmanı, özellikle düşük sıcaklıkta hafif yağ kısmı ve ekipman için ciddi şekilde aşındırıcıdır. korozyon sorunu rafinaj endüstrisi için bir sorun haline gelmiştir.öne çıkan konulardan biridir.

Son yıllarda, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve diğer ülkeler, bu yüksek korozyonlu bağlantılara titanyum kontrol ekipmanı getirdiler ve iyi sonuçlar elde ettiler.

 

Otomobil endüstrisinde titanyum tüpün uygulanması

 

Titanyum tüpler uzun yıllardır yarış arabalarında kullanılmaktadır ve titanyum tüplerin hafifliği ve yüksek mukavemeti gibi performansı uzun süredir otomobil üreticileri tarafından endişe edilmektedir.Şu anda, neredeyse tüm yarış arabaları titanyum tüpler (el tipi spektrum analizörleri) kullanıyor.Japon otomobillerinde kullanılan titanyum tüpler 600 tonu geçmiş durumda.Küresel otomobil endüstrisinin gelişmesiyle birlikte otomobillerde kullanılan titanyum tüpler halen hızla artmaktadır.

 

Titanyum tüpün tıpta uygulanması

İnsan vücuduna metal implantasyonu, tıbbi teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok nadir görülen bir cerrahi işlemdir.Titanyum tüp metali insan dokusu ile zayıf bir reddetme reaksiyonuna sahip olduğundan, yapay kemiklerde, yapay eklemlerde, yapay dişlerde ve diğer insan implantlarında yaygın olarak kullanılır.