• Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Amerika Birleşik Devletleri konumundan Jason
  Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Alice
  Mallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Ben
  Çok iyi bir şirket ve endişelenmenize gerek yok
İlgili kişi : Jack
Telefon numarası : +86 13891776525
Naber : +8613891776525

Tıbbi Spor Malzemeleri Küpeler İçin Yuvarlak Titanyum Düz / Bobin Telleri Galvanik Askılar

Min sipariş miktarı müzakere edildi
Fiyat Negotiated
Teslim süresi 10-20 gün
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 100000kg/ay
Ürün ayrıntıları
Tip Ti Tel Bobin, Ti Tel Makara, Ti Tel Düz çap φ0.8-φ6.0mm
Standart ASTM-B863 Durum Tavlanmış durum (M) Sıcak çalışma durumu (R) Soğuk çalışma durumu (Y) (tavlanmış, ultrasonik kusur t
Uygulamalar Askeri, medikal, spor malzemeleri, gözlük, küpe, şapka, galvanik askılar, kaynak teli SINIFLAR GR1,GR2,GR3,GR5 Ti6AL4V ELI,Ti6AL7Nb,Ti13Nb13Zr,Ti1533
Vurgulamak

Galvanik Askılar Titanyum Düz Tel

,

Tıbbi Titanyum Bobin Teli

,

Spor Malzemeleri Saf Titanyum Tel

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Titanyum Düz Veya Bobin Tel Tıbbi/Spor Malzemeleri/ Gözlük/Küpe/Elektro Kaplama Askıları

 

 

Titanyum tel ayrılır: titanyum tel, titanyum alaşımlı tel, saf titanyum gözlük teli, titanyum düz tel, saf titanyum tel, titanyum kaynak teli, titanyum asılı tel, titanyum bobin teli, titanyum parlak tel, tıbbi titanyum tel, titanyum-nikel alaşımı tel.

 

Tip Ti Tel Bobin, Ti Tel Makara, Ti Tel Düz
çap φ0.8-φ6.0mm
Seviye GR1,GR2,GR3,GR5 Ti6AL4V ELI,Ti6AL7Nb,Ti13Nb13Zr,Ti1533
Standart GB/T,GJB,AWS,ASTM,AMS,JIS
Yüzey Siyah, Asitleme, Kumlama
malzeme saf titanyum / TI6AL4V alaşımı
Şekil yuvarlak tel
Durum Tavlanmış durum (M) Sıcak çalışma durumu (R) Soğuk çalışma durumu (Y) (tavlanmış, ultrasonik kusur tespiti)
Uygulamalar Askeri, medikal, spor malzemeleri, gözlük, küpe, şapka, galvanik askılar, kaynak teli

 

Tıbbi Spor Malzemeleri Küpeler İçin Yuvarlak Titanyum Düz / Bobin Telleri Galvanik Askılar 0

 

 

titanyum tel uygulaması

 

Titanyum tel ayrıca titanyum ve titanyum alaşımlarının avantajlarını mükemmel bir şekilde "miras alır" ve bir dizi iyi korozyon direncine, yüksek özgül mukavemete, manyetik olmayan, yüksek biyouyumluluğa, ultrasonik dalgalara karşı düşük empedansa ve iyi şekil hafıza fonksiyonuna sahiptir.Mükemmel özellikler.

 

Bu nedenle titanyum ve titanyum alaşımlı teller havacılık, petrokimya, tıp ve sağlık, otomobil, inşaat, spor ve eğlence ürünleri ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ve son yıllarda, sürekli gelişimi nedeniyle, çeşitlilik giderek daha çeşitli hale geldi ve bu da yüksek performanslı endüstriyel ve tüketici uygulamalarında daha fazla seçenek sunuyor.

 

1. Şu anda, titanyum ve titanyum alaşımlı tellerin %80'inden fazlası, çeşitli titanyum ekipmanlarının kaynağı, kaynak boruları, türbin disklerinin onarım kaynağı ve havacılık jet motorlarının bıçakları ve kasaların kaynağı gibi kaynak telleri olarak kullanılmaktadır.

 

2. Mükemmel korozyon direnci nedeniyle, titanyum tel kimya, ilaç, kağıt yapımı ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve deniz suyu filtresi, saf su filtresi, kimyasal filtre vb.

 

3. Titanyum ve titanyum alaşımlı teller, iyi kapsamlı özellikleri nedeniyle bağlantı elemanları, yük taşıyan bileşenler, yaylar vb. Üretiminde de kullanılır.

 

4. Tıp ve sağlık endüstrisinde, mükemmel biyouyumluluğu nedeniyle titanyum ve titanyum alaşımlı teller tıbbi cihazlar, implante diş kronları ve kafatası fiksasyonu üretmek için kullanılır.

 

5. Titanyum-nikel alaşımlı teller gibi şekil hafızalı bazı titanyum alaşımlı teller, uydu antenleri, giysiler için omuz yastıkları, kadın sütyenleri, gözlük çerçeveleri vb. yapmak için kullanılır.

 

6, Elektrokaplama ve su arıtma endüstrilerinde, çeşitli elektrotlar üretmek için titanyum ve titanyum alaşımlı teller kullanılır.