• Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Amerika Birleşik Devletleri konumundan Jason
  Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Alice
  Mallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Ben
  Çok iyi bir şirket ve endişelenmenize gerek yok
İlgili kişi : Jack
Telefon numarası : +86 13891776525
Naber : +8613891776525

Medikal için Saf Titanyum Düz Tel 0.1" - 1.87"

Min sipariş miktarı müzakere edildi
Fiyat Negotiated
Teslim süresi 15-20 gün
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 100000kg/ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme saf titanyum Boyut 0,1" Ø tel, 1,87" Ø'ye kadar
Seviye Sınıflar 1,2,4,5,23 Yüzey dekapaj, siyah boyalı ve kumlanmış
Türler Ti Tel Bobin, Ti Tel Makara, Ti Tel Düz Standart AWS A5.16, ASTM B863
Vurgulamak

Saf Titanyum Yuvarlak Tel

,

Tıbbi Titanyum Düz Tel

,

0.1" Medikal Titanyum Tel

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

 

Medikal ve Mücevherat için Titanyum Düz Tel 0,1" Ø tel, 1,87" Ø'ye kadar

 

 

Biyo-uyumlu (toksik olmayan ve vücut tarafından reddedilmeyen) olduğu için Titanyum, kalça topları ve yuvaları (eklem replasmanı) gibi cerrahi aletler ve implantlar dahil olmak üzere farklı tıbbi uygulamalarda kullanılır. 20 yıl.Titanyum, osseointegrasyon özelliğine sahiptir ve 30 yıldan fazla yerinde kalabilen dental implantlarda kullanım sağlar.Bu özellik ortopedik implant uygulamaları için de kullanışlıdır.Titanyum ayrıca görüntü kılavuzlu cerrahide kullanılan cerrahi aletlerin yanı sıra tekerlekli sandalyeler, koltuk değnekleri ve yüksek mukavemet ve düşük ağırlığın istendiği diğer ürünler için de kullanılır.Titanyumun benzersiz niteliklerinin ayrıca MRI (Manyetik Rezonans Görüntüleme) ve CT (Bilgisayarlı Tomografi) uyumlu olduğu kanıtlanmıştır.

 

Tip Ti Tel Bobin, Ti Tel Makara, Ti Tel Düz
çap 010″ Ø tel 1,87″ Ø kadar
Uzunluk Maks.6m
Seviye Sınıflar 1,2,4,5,23
Standart AWS A5.16, ASTM B863,
Yüzey Siyah, Asitleme, Kumlama
malzeme saf titanyum / TI6AL4V alaşımı
Şekil yuvarlak tel
Uygulamalar Günlük ihtiyaçlar, tıp, inşaat, havacılık, navigasyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Medikal için Saf Titanyum Düz Tel 0.1" - 1.87" 0

 

Titanyum Tel Kullanımları
Titanyum tel, titanyum ve titanyum alaşımlarının avantajlarını mükemmel bir şekilde devralır ve iyi korozyon direnci, yüksek özgül mukavemet, manyetik olmayan, yüksek biyouyumluluk, ultrasona düşük empedans ve iyi şekil hafıza işlevi ve daha pek çok mükemmel özelliğe sahiptir.Bu nedenle titanyum ve titanyum alaşımlı teller birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
1. Şu anda, titanyum ve titanyum alaşımlı tellerin %80'inden fazlası, çeşitli titanyum ekipmanlarının kaynağı, kaynak boruları, türbin disklerinin onarım kaynağı ve uçak jet motorlarının bıçakları ve alıcıların kaynağı gibi kaynak telleri olarak kullanılmaktadır.
2. Mükemmel korozyon direnci nedeniyle titanyum tel, kimya, ilaç ve kağıt endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Deniz suyu filtreleri, arıtılmış su filtreleri ve kimyasal ilaç filtreleri için bir ağ haline getirilebilir.
3. Titanyum ve titanyum alaşımlı teller, genel olarak iyi performanslarından dolayı bağlantı elemanları, yük taşıyan elemanlar, yaylar vb. üretmek için de kullanılır.
4. Tıp ve sağlık endüstrisinde, mükemmel biyouyumluluğu nedeniyle titanyum ve titanyum alaşımlı teller, insan vücuduna implante edilen diş kronu fiksasyonu ve kafatası fiksasyonu gibi tıbbi cihazların üretiminde kullanılır.
5. Titanyum-nikel alaşımlı teller gibi şekil hafızalı bazı titanyum alaşımlı teller, uydu antenleri, giysiler için omuz pedleri, kadın sütyenleri ve gözlük çerçeveleri yapmak için kullanılır.
6. Elektrokaplama ve su arıtma endüstrilerinde, çeşitli elektrotları üretmek için titanyum ve titanyum alaşımlı teller kullanılır.