• Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Amerika Birleşik Devletleri konumundan Jason
  Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Alice
  Mallarınızı geçen perşembe aldı ve ürününüzün kalitesinden çok memnunuz.
 • Baoji New Future Titanium Co., Ltd.
  Ben
  Çok iyi bir şirket ve endişelenmenize gerek yok
İlgili kişi : Jack
Telefon numarası : +86 13891776525
Naber : +8613891776525

Kimyasal Tıp için dikişsiz Asitleme Tavlı Titanyum Kılcal Tüp

Min sipariş miktarı müzakere edildi
Fiyat Negotiated
Teslim süresi 15-20 gün
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 100000kg/ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme GR2 GR5 GR9 GR12,GR23... Yönetici standardı ASTM B338,ASTM B337, GB/T3624,GB/T3625
Tip dikişsiz boru, kaynaklı boru, işlenmiş boru teslim durumu Asitleme Tavlı Durum
Yüzey kalitesi Yüksek hassasiyet, iyi finisaj, oksit tabakası yok, çukurlaşma, çatlak, kıvrım, kıvrım, kabuk, delam fiziksel özellikler Daha iyi uzama ve mukavemet özellikleri, soğuk bükmeden sonra deformasyon yok, düzleştirme ve genişl
Vurgulamak

Dikişsiz Titanyum Kılcal Boru

,

Tıbbi Titanyum Kılcal Boru

,

Temizleme Tavlı Titanyum Dikişsiz Boru

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

Titanyum tüpün Kimyasal ve Tıbbi için küçük çaplı kılcal titanyum tüp


Ti 6AL-4V ELI veya Grade 23, Ti 6Al-4V'nin daha yüksek saflıktaki versiyonudur.Yüksek mukavemet, hafiflik, iyi korozyon direnci ve yüksek tokluğun bir kombinasyonunun gerekli olduğu her türlü durum için en iyi seçimdir.Diğer alaşımlara göre üstün bir hasar toleransına sahiptir.
Bu avantajlar Grade 23'ü en üst düzey dental ve medikal titanyum sınıfı yapar.Biyouyumluluğu, iyi yorulma mukavemeti ve düşük modülü nedeniyle implante edilebilir bileşenler gibi biyomedikal uygulamalarda kullanılabilir.Ayrıca ayrıntılı cerrahi prosedürlerde de kullanılabilir:
Ortopedik pimler ve vidalar
ortopedik kablolar
Ligatür klipleri
cerrahi zımbalar
Yaylar
ortodontik aletler
Ortak değiştirmelerde
kriyojenik kaplar
Kemik sabitleme cihazları

 

Tip Titanyum alaşımlı boru/boru
teknik Titanyum dikişsiz boru
Standart ASTM B337
Dış çap 2.0-300mm
Kalınlık 0.7-10mm
Uzunluk Maksimum, 15m
Şekil Yuvarlak, kare, altıgen boru/boru
Yüzey Cilalı veya müşterinin ihtiyacına göre
İşleme Sıcak haddeleme, soğuk haddeleme, çekme, ekstrüzyon
Uygulamalar Kabuk ve borulu ısı eşanjörleri, bobin ısı eşanjörleri, serpantin ısı eşanjörleri, kondansatörler, buharlaştırıcılar ve petrol, deniz suyu, kimyasal ürünler vb. için boru hatları gibi ısı değişim ekipmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

 

Kimyasal Tıp için dikişsiz Asitleme Tavlı Titanyum Kılcal Tüp 0

 

 

Ürün Özellikleri


1. Titanyum tüp plastisiteye sahiptir.Yüksek saflıkta titanyum tüpün uzama oranı %50-60'a ulaşabilir ve kesit büzülme oranı %70-80'e ulaşabilir.Yüksek saflıkta titanyum tüpün mukavemeti düşük olmasına rağmen, saf endüstriyel titanyuma az miktarda safsızlık eklenmesi ve alaşım elementlerinin eklenmesi mekanik özelliklerini önemli ölçüde geliştirebilir ve mukavemetini yüksek mukavemetle karşılaştırılabilir hale getirebilir.Bu, endüstriyel saf titanyum tüpün, az miktarda interstisyel safsızlık ve diğer metal safsızlıkları içerdiği sürece hem yüksek mukavemete hem de uygun plastisiteye sahip olabileceği anlamına gelir.

2. Endüstriyel saf titanyum borunun özgül mukavemeti (kuvvet-ağırlık oranı), metal yapı malzemeleri arasında çok yüksektir.Gücü çeliğinkiyle karşılaştırılabilir, ancak ağırlığı çeliğinkinin sadece %57'si kadardır.

3. Titanyum tüp güçlü ısı direncine sahiptir ve 500 ℃ atmosferde hala iyi bir güç ve stabilite sağlayabilir.

4. Titanyum tüp ayrıca -250 ℃ ultra düşük sıcaklıkta bile iyi düşük sıcaklık direncine sahiptir, yine de yüksek darbe dayanımına sahiptir, yüksek basınca ve anti-titreşime dayanabilir.

5. Güçlü korozyon direnci, çünkü oksijen için özellikle büyük bir afiniteye sahiptir ve yüzeyinde titanyumu orta korozyondan koruyabilen yoğun bir oksit filmi oluşturabilir.Bu nedenle titanyum asidik, alkali, nötr tuz çözeltileri ve oksitleyici ortamlarda iyi bir stabiliteye sahiptir ve mevcut paslanmaz çelik ve diğer demir dışı metallerden daha iyi korozyon direncine sahiptir.

 

Cerrahi ve diş endüstrileri, alerjik metal reaksiyonları olasılığını azaltmak için titanyum aletler kullanır ve birçok çeşit protez veya kemik ateli ve implant, vücudu kirletmeyen veya çürümeyen saf titanyumdan üretilir.Havacılık ve uzay endüstrisi, titanyumu jet motorları, füzeler ve uzay araçları için oldukça yoğun bir şekilde kullanır.Titanyumun diğer kullanım alanları arasında yarı iletken ve pil telleri, kimyasal ve petrol işleme, tarım-gıda, ortopedi ve spor malzemeleri ekipmanı bulunur.