Baoji New Future Titanium Co., Ltd.

  • Çin Baoji New Future Titanium Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Baoji New Future Titanium Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar trusTec
No. Çalışanları 50~300
Yıllık satış 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 90% - 100%

Giriş

 

Baoji yeni gelecek Titanium Co., Ltd."Çin Titanyum Vadisi" olarak bilinen Baoji Şehri Xuguang yüksek teknoloji sanayi parkında, ayrıca yeni malzemeler ve yüksek öğrenimin endüstriyel üssünde yer almaktadır.Firmamız titanyum ve diğer metallerin eritilmesi, işlenmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmıştır.İç piyasada iki ürün satıyoruz.

 
Testere CNC torna, planya, zımbalama, delme, freze, CNC işleme merkezleri ve diğer tesislerimiz bulunmaktadır.Yıllar süren birikim ve geliştirmeden sonra tam bir güncelleme, ürünlerimizin ve teknik ekipmanımızın kalitesine odaklanıyoruz.
5 doktor, 10 yüksek lisans derecesi, hepsi lisans derecesine sahip yüksek teknik personel dahil olmak üzere birinci sınıf bir ekibimiz var.1999'dan beri, nadir metallerin araştırılması ve üretimi ile uğraşıyoruz, yüzey parça işleme, haddeleme, damgalama ve titanyum ve diğer metal ürünlerinde uzmanlıkla uğraşıyoruz.Ve yeni ürünlerin geliştirilmesi ile geleceğe.
Şirketin ana ürünleri titanyum vidalar, titanyum standart parçalar, titanyum cıvatalar, titanyum flanş, titanyum somunlar, titanyum ve diğer hassas parçalar titanyum parçaları içerir.OEM siparişlerini memnuniyetle karşılıyoruz, ayrıca gerekli ulusal standart, Amerikan Standardı, BSW, UNC ve UNF üretim ürünlerine göre de yapabiliriz.Ürünlerimiz petrokimya, kaplama, havacılık, makine ve gemi yapımı, deniz mühendisliği, spor malzemeleri, yelken, yarış, motosiklet, bisiklet, titanyum ürünleri, elektrik, tıp ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik açıdan, ulusal standartları, uluslararası standartları ve endüstri standartlarını sıkı bir şekilde uyguluyoruz.Derece 1 Derece 2 Derece 3, Derece 4, Derece 5, Derece 7, Derece 9, Derece 12 ve Derece 23. Seviye, verilen çizimlere veya AS'yi karşılayacak örneklere göre çeşitli derecelerde titanyum / nadir metal ürünleri üretebiliriz, ANSI / ASME, BS, DIN, EN, IFI, JIS, Q, NF, vb.
Şirket şimdi ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemini (ISO standartlarına dayalı) getirmeye çalışıyor, hammadde tedarikinden, üretime, testten, ürün dağıtımından hizmetin her adımına kadar her şeyi kapsayan tüm iş akışı sistemini kurduk.Üretilecek sisteme sıkı sıkıya bağlı olarak, sadece ürünün kalitesini garanti edemeyiz, aynı zamanda müşteri tanıma kazandık.
Müşteri Hizmetleri ilkeleri:
Hepsi en yüksek kriter olarak müşterilerin menfaatine
Hepsi müşterilerin gereksinimlerine tabidir
Tüm yüksek kaliteli ürünler
Felsefenin çalışmasına "gelecekte işbirliği, geliştirme ve yenilik, yüksek verimlilik" e sıkı sıkıya bağlıyız.Amacımız bir kazan-kazan elde etmektir.

Lütfen bizi seçin, sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Geçmiş

2005 yılından bu yana, bir dizi kalite kontrol sistemi geliştirmek için ISO 9001 ile çalışıyoruz.Dünyanın her yerindeki müşterilere titanyum çubuklar, teller, levhalar, dövme parçalar, flanşlar, borular vb. gibi yüksek kaliteli titanyum ürünleri sağlama konusunda uzmanız.

Hizmet

Size titanyum ürünler için tek elden hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz ve kendimizi müşteri müfettişleri olarak konumlandırıyoruz. OEM ve diğer titanyum alaşımlı yarı mamul ürünlerden yapılan hassas titanyum alaşımlı parçalarını alabilirsiniz.

Gelecekteki Titanyum, birinci sınıf hizmet ve uygun fiyat ile dünya çapındaki müşterilerine yüksek kaliteli titanyum metaller tedarik etmeye odaklanıyor. Hızlı teslimatı mümkün kılan popüler ebatlı ürünler için her zaman tonlarca yarı mamul kütük stoğu bulunduruyoruz.

Popüler malzemeler üzerinde hiçbir MOQ isteğimiz yok, numune / iz siparişleri bekliyoruz. Metal endüstrisindeki tecrübemiz ve bilgimizle Future Titanium'u ilk tercihiniz haline getirmekte kendinize güvenebilirsiniz.

Ekibimiz

Bizim avantajlarımız :
Üstün kaliteli
Sunduğumuz tüm ürünler, kalite kontrol gereksinimlerini sağlamak için değirmen sertifikalıdır ve eriyik kaynağı yoluyla değirmen işlemeden% 100 izlenebilirdir. Üçüncü taraf muayenesi, kimyasal analiz, mekanik test, mikro yapı testi vb. Kalite testlerinde kullanılabilir.
Rekabetçi fiyat
Titanyum sünger ile çalışmaya başlıyoruz ve çoğu ürün için evde hammadde eritme, frezeleme, çekme, kesme, paketleme işlemlerini bitirebiliyoruz, bu da aracıların kesilmesiyle fiyatlarımızı daha rekabetçi hale getiriyor. Ve işbirliği yapan iletici ve kurye, mal teslimi için bize makul maliyetleri talep etmektedir.
Üstün hizmet
Müşteri hizmetleri hızlı cevap verme ve zamanında teslimat ile sınırlı değildir. Ayrıca kaynak, delme, yüzey işleme ve özel kesim gibi katma değerli işlemler sunuyoruz. Gelişmiş lojistik şirketleri ve kuryeler sayesinde, eşyaları kapınıza teslim edebiliriz
Yüksek kalite, iyi hizmet, rekabetçi fiyat bizim üstünlüğümüzdür. Baoji gelecek Titanyum sanayi ve ticaret co., Ltd titanyum ihtiyaçları için ilk tercihtir.
Mesaj bırakın